Odzież dla Biur Ochrony

Odzież dla Agencji Ochrony to główna działalność naszego przedsiębiorstwa.
Od wielu lat firmy ochrony mienia z całej polski są naszymi kontrahentami,
a dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn, organizacji pracy oraz konkurencujnej cenie - grono to stale się powiększa.
Dzięki własnym wzorom, które dopracowywaliśy przez lata, możemy zaoferować odzież najwyższej jakości oraz zapewnić pełne bezpieczeństwo ruchów pracownikom ochrony oraz trwałość ubrań.

Posiadamy w ofercie:

- polary, posiadamy w ofercie bardzo szeroki wachlarz bluz typu polar, możemy zaproponować polary na stójce lub z kołnierzem, z długim zamkiem lub krótkim, z kieszeniami operacyjnymi na rękawach oraz z tradycyjnymi kieszeniami.

- spodnie operacyjne, są jednym z najważniejszych elementów odzież pracownika ochrony mienia. Spodnia muszą być wygodne i dawać pełną swobodę ruchu. Pracownik ochrony powinien mieć niezbędą ilość kieszeni, aby móc schować wszelkie niezbędne akcesoria.

- spodnie mundurowe, to elegancki typ spodni pracownika biura ochrony. Kiedy pracownik nie jest w grupie interwencyjnej, a musi jednoznacznie identyfikować się z wykonywanym zajęciem, może posiadać np. lamapsy na spodniach.

- bluzy operacyjne, dzięki nim pracownik biura ochrony posiada odzież w której może swobodnie się poruszać i mieć bardzo blisko wszelkie niezbędne narzędzia pracy np. krótkofalówkę.

- kamizelki operacyjne dla grup interwencyjnych, to ważny element naszej produkcji. Tutaj szczególnie liczy się trwałość i jakość wykonania, ponieaż pracownicy grup interewnecyjnych są narażeni na niebezpieczeństwo bezpośredniego kontaktu z innymi osobami.

- kurtki ocieplane, dzięki nim mamy pewność, że nawet podczas największych mrozów pracownik biura ochrony jest chroniony przed zimnem. Specjalnie stosowane przez nas tkaniny ocieplające oraz gruby polar, powoduje, że największy nawet mróz nie jest przeszkodą w wykonywaniu przez pracownikaMswoich obowiązków.

- inne sorty mundurowe, na Państwa życzenie, zrealizujemy zlecenie na koszule galowe, koszulki polo, t-shirty, skarpety, bieliznę.

Jednym słowem ubierzemy pracowników od stóp do głów :).